Privatus Butas

Vykdytojai: Dalisima

Tikslas: pagaminti baldus iš natūralių medžiagų, suderinant natūralias faktūras ir modernų dizainą. Išgauti lengvumo efektą, neprarandant baldų dizaino unikalumo. 

Medžiagos: EGGER laminuotos medžio drožlių plokštės, faneruotos baldų plokštės, dažytos MDF plokštės, Corian stalviršis, BLUM furnitūra, koridoriaus zonoje panaudotos dekoratyvinės medžio drožlių plokštės, padedančios sukurti namų jaukumą.

Įgyvendinimas: Pagrindinis svetainės zonos elementas – virtuvė, kurioje puikiai dera natūralios medžiagos ir modernaus dizaino lengvumas. Interjero akcentas – sala ir aukštyn kylantys laiptai, kurie veda prie mansardos lango su išėjimu į terasą (švieslangio). Ypatingas laiptų dizainas leidžia naudoti juos ir pagal tiesioginę paskirtį, ir kaip etažerę.

Unikalus langas virš salos suteikia natūralų apšvietimą ir pripildo erdvę natūralios šviesos. Besiūlis stalviršis iš Corian medžiagos – tai klasikinis akrilo stalviršis. Ši medžiaga atspari vandeniui, patvari, atnaujinama. Koridoriaus sienų apkala suteikia visam projektui ypatingą jaukumą ir estetiką.