UAB „DALISIMA“ E. Komercijos modelis COVID-19

UAB „Dalisima“ vykdo projektą „UAB „Dalisima“ baldų e. komercijos modelio diegima“. Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1633. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė. 

Projekto tikslas – sukurti elektroninės prekybos platformą. Platforma leis vykdyti gaminių (baldų) pirkimo ir pardavimo procesą internetu, integruojant gaminių (baldų) ir paslaugų paieškos, krepšelio (užsakymo) suformavimo, mokėjimo atlikimo bei užsakymo įvykdymo ir valdymo funkcijas. Taip pat bus įdiegti informacinėmis technologijomis paremti sprendimai, skirti klientams savarankiškai užsisakyti pačios bendrovės pagamintą produkciją ir už ją sumokėti, pardavimo informacijai valdyti, pačios bendrovės pagamintos produkcijos pristatymui ir (arba) tiekimui (teikimui) sekti, susijusiems dokumentams rengti ir saugoti, problemų sprendimo savitarnai ir kitoms savitarnos operacijoms atlikti. Visa elektroninės prekybos platforma bus suintegruota su bendrovės išteklių valdymo sistema, buhalterinės apskaitos programa. Projekto rezultatas – ženkliai išaugusios pajamos, padidėjęs bendrovės konkurencingumas, gaminamų baldų žinomumas.

Projekto vykdymo pradžia: 2022-02-21.
Projekto vykdymo pabaiga: 2023-02-11.

UAB „DALISIMA“ GAMYBINĖS BAZĖS MODERNIZAVIMAS IR SKAITMENINIMAS

UAB „Dalisima“  įmonė,  vykdanti veiklą pagal EVRK 2 red. įmonės veikla yra Įstaigos ir prekybos įmonių (parduotuvių) baldų gamyba (klasė 31.01). Didžioji dalis įmonės produkcijos – baldai, pagaminti pagal individualius užsakymus. Įmonė nuolat investuojanti į naujas technologijas, ir šiuo metu vykdo projektą „UAB „Dalisima“ gamybinės bazės modernizavimas ir skaitmeninimas“,  projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0016. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą  priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“.  Įgyvendinant  projektą,  bendrovė planuoja įsigyti ir įdiegti  programinę įrangą, skirtą gaminių projektavimui bei gamybos ir pardavimų valdymui, taip pat skaitmeninę technologinę įrangą:  CNC gręžimo centrą, 4 ir 5 ašių CNC frezavimo/gręžimo stakles, didelio diametro CNC tekinimo stakles. Projektą įgyvendinti planuojama iki  2023 m. rugsėjo 1 d. 

 

Po projekto įgyvendinimo tikimasi, kad įmonės darbo našumas išaugs daugiau kaip du kartus, ženkliai padidės pardavimų apimtys. Gamybos procesus atlikdama greičiau, lanksčiau, kokybiškiau, padidins veiklos produktyvumą, galės įvykdyti didelių apimčių užsakymus, plėsti produkcijos asortimentą.